If I Had Wings
Home About Twitter Insta Follow Dash

owner



FootSteps

" Some people would admit themselves as Princess , but me? Hell no! I'M THE QUEEN


Credits

© Template design by Adila. thanks for Base code by Atiqah. Re-edited by Filzah

lee byung hun (l.joe)
Friday, 1 June 2012 • 15:01 • 0 comments



korean language:~


안녕하세요 모두 ^ filzah와 ^ 오늘은 또 ^ ^ ... 와우 ... 지루해 미친 ... 사카이 엉망이 블로그의 감정에 대한 장소가 없다! 진짜로! 하하 ... 왜 모두 제정신이 큰 문제가되고, 자신에게 라를 표현 해! 배치하는 권리 하하 ... ^ ^


translate:~


hi semua ^^ hari ini awak bersama filzah lagi ^^...wah...bosan gila.!!xda tempat untuk meluahkan perasaan masa blog jadi SAKAI gila!! for real!! huhu...sebab xda luahkan perasaan la,sampai dapat problem yg BIG yg x leh nak handle =.= huhu,kesian kan ^^


ok..cuti ada lagi seminggu!! TIDAKKKKKKKKKKKK!! huhu,terpaksa la habiskan seminggu lagi dengan kebosanan yg menghantui jiwa..[wah...datang mana la ayt 2 erk??..hihi >o< power gila beb!!] huhu.. :'( hurmm...xdew idea rr nak post apa...?_? arhh!! susah la...bosan gila ny!
ha!! susah sangat,post je la sal korea...korang minat korea kan??haha...ok2...nak post sal l,joe oppa rr ^_^ hihi..yela...diorgnya lagu terbaru kan crazy...so,post sal l.joe oppa rr..dia cute siot kowt!! power gila lakonan dia :') terasa cam aku pulak yg jadi pompan 2 ^^ hoho...oke!! stop talking & now,we're moving to l.joe's bio ^^ here I present.. {L.JOE }





about L.JOE


Stage Name: L. Joe
Birth Name: Lee Byung Hun
Position: Lead Rapper, Face of The Group
Date of Birth: November 23, 1993
Height: 171 cm
Other: * Known as the “Rascal/Mischievous Rapper”
* His hobby is acting
* His specialties are English, playing piano and music composition
* For his audition, he rapped to Chris Brown’s “Run It” and Epik High’s “Fly” at Lotte World
* Attending Korea Arts High School, on his 1st year
looking nerd >/////<


looking tired


looking so dashing


looking so cute


really attractive kan ^^



nampak macho kan >/////<


serius la cool ^^


gentle kan o////o


atoto!! cute sangat kan...hyuna unnie ngn l.joe oppa ^^ <3

ok!! well ^^ dah la..skit2 kan..sal l.joe oppa ^^ t korang jatuh cinta plak...sedih filzah...sebab korng pun dah minat....huhu...so,for today...takat nyeh jex la taw/...nak off la...bosan dehh/.. ^^ pai2..




0 Comments:

Post a Comment


|